Eladó Ford Transit Connect 2.0 TDCi L2 Trend, amely ideális választás vállalkozóknak és mindennapi használatra egyaránt. Tágas raktér, gazdaságos dízelmotor és strapabíró kivitel jellemzi. Kényelmes vezethetőség, praktikus kialakítás és alacsony fenntartási költségek teszik kiváló társává a munkában. Ha fontos a megbízhatóság és a hatékonyság, ez a modell nem fog csalódást okozni.A gépjármű több féle felszereltségben, színben és motorizációban rendelhető. Aktuális készlettel kapcsolatban érdeklődjön személyesen kecskeméti szalonunkban, vagy az alábbi telefonszámon. Használt autóját beszámítjuk! Teljes körű ügyintézéssel várjuk kedves ügyfeleinket. A képek illusztrációk. A hirdetési ár nem tartalmaz plusz extra felszereltség árakat! A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, pontos tájékoztatás személyesen márkakereskedésünkben.Várom hívását: Gera Ferenc +36300964015.
ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), centrálzár, digitális klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, függöny légzsák, GPS nyomkövető, hátsó oldal légzsák, immobiliser, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, könnyűfém felni, oldal légzsák, riasztó, szervokormány, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, garanciális, rendelhető, szervizkönyv, törzskönyv.
| Futott kilométer: | 5 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1968 cm³ |
| Teljesítmény: | 75 kW, 102 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 2 300 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 2 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 1 801 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!