Érd: Milán Vajk 06 30 680 5918. Újra elérhető az ikonikus Fiat 500, a márka zászlóshajója egyedi Torino Edition kivitelben. Kecskeméti telephelyünkön megtekinthető! Az 500 Hybrid Torino ünnepli azt a várost, ahol minden kezdődött, ötvözve az ikonikus olasz stílust a merész, előremutató hybrid teljesítménnyel. Az 500 Hybrid Torino intuitív technológiájával őrzi egy ikon lelkét, miközben magabiztosan halad előre. A nagy felbontású, 10,25 colos érintőképernyő és a 4 hangszóró éles képet és magával ragadó hangzást nyújt, így minden utazás igazi élménnyé válik. A vezeték nélküli Apple CarPlay és Android Auto pedig gondoskodik róla, hogy a világ mindig zökkenőmentesen kapcsolódjon Önhöz. Készleten több színben is! A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, minden esetben érdeklődjön az értékesítőnél az adott gépjármű ára és megléte tekintetében!
Széria felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automatikus segélyhívó, AUX csatlakozó, bluetooth-os kihangosító, centrálzár, csomag rögzítő, digitális klíma, digitális műszeregység, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos tükör, elektronikus rögzítőfék, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kormányról vezérelhető hifi, könnyűfém felni, kulcsnélküli indítás, LED fényszóró, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, menetfény, MP3 lejátszás, MSR (motorféknyomaték szabályzás), multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, tempomat, térdlégzsák, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), AUX csatlakozó, bluetooth-os kihangosító, csomag rögzítő, érintőkijelző, ESP (menetstabilizátor), függönylégzsák, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), kihangosító, menetfény, MSR (motorféknyomaték szabályzás), multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, tempomat, térdlégzsák, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 6 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 999 cm³ |
| Teljesítmény: | 48 kW, 65 LE |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 3 |
| Összsúly: | 1 371 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 4 fő |
| Ajtók száma: | 3 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 1 066 kg |
| Csomagtartó: | 183 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!