Jancsó Kristóf +36 30 323 3133.8 év/200.000km garancia a nyugodt autózásért. Olasz stílus, szerethető karakter. A Fiat 500 nem csak egy autó, hanem egy életérzés. Kompakt méret, ikonikus dizájn és egy megjelenés, ami mellett nehéz szó nélkül elmenni. Elektromosan állítható külső tükrök, tolatóradar, tempómat. További részletekért keress bizalommal. A képen látható szín felár ellenében kérhető. A hirdetés nem minősül a Polgári Törvényről szóló 2013. évi V. Törvény szerint ajánlattételnek, ezért nem fűződik hozzá ajánlat kötöttség sem.
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), bluetooth-os kihangosító, centrálzár, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos tükör, ESP (menetstabilizátor), függönylégzsák, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), kihangosító, középső kartámasz, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, manuális klíma, menetfény, MSR (motorféknyomaték szabályzás), multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), bluetooth-os kihangosító, dönthető utasülések, ESP (menetstabilizátor), függönylégzsák, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), kihangosító, középső kartámasz, menetfény, MSR (motorféknyomaték szabályzás), multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 6 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 999 cm³ |
| Teljesítmény: | 48 kW, 65 LE |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 3 |
| Összsúly: | 1 360 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 4 fő |
| Ajtók száma: | 3 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 1 055 kg |
| Csomagtartó: | 183 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!