Eladó Mercedes-Benz Vito Tourer Pro 116 CDI Automata! Az autó újonnan Magyarországon forgalomba helyezett, kívül-belül korának és futásának megfelelő normál állapotban van, kereskedésünkbe érkezéskor tételes állapotfelmérésen esett át! Gyári garanciája és az ISP élő 4 év / 120000 km-ig! Frissen szervizelve! Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, keresse értékesítő kollégánkat a lent megadott telefonszámok valamelyikén, vagy látogasson el személyesen márkakereskedésünkbe! Várjuk kedves meglévő és új ügyfeleinket teljes körű ügyintézéssel. A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, a változtatás jogát fenntartjuk!
8 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata klíma, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, digitális műszeregység, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos tükör, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, ködlámpa, középső kartámasz, MP3 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, távolsági fényszóró asszisztens, tempomat, tolatókamera, tolóajtó, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, frissen szervizelt, garanciális, garantált km futás, keveset futott, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, vezetett szervizkönyv.
| Futott kilométer: | 25 811 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1950 cm³ |
| Teljesítmény: | 120 kW, 163 LE |
| Kivitel: | Egyterű |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2024/04 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 100 kg |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Egyterű |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 9 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 2 031 kg |
| Csomagtartó: | 1 390 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!