Mercedes-Benz eVito 90 Kwh BASE EDITION rendelhető. 4 év vagy 120.000 km ingyenes kötelező szervizkarbantartással. A hirdetés nem minősül ajánlattételnek a jármű pontos felszereltségéről érdeklődjön értékesítési tanácsadónknál.
Széria felszereltség: Állítható kormány, centrálzár, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető tükör, fűthető ülés, immobiliser, manuális klíma, oldallégzsák, rádiós magnó, szervokormány, tempomat, térelválasztó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, garanciális, rendelhető. Extra felszereltség: Függönylégzsák, fűthető ülés, oldallégzsák, rádiós magnó, térelválasztó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 5 |
|---|---|
| Motor: | Elektromos |
| Hengerűrtartalom: | |
| Teljesítmény: | 85 kW, 116 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026/08 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 200 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 2 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 2 485 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!