Nem csak egy autóválasztás, hanem életstílusdöntés. Lépjen be a prémium vezetés világába még ma! Fedezze fel a legfejlettebb vezetéstámogató rendszereket és az intelligens infotainment megoldásokat, amelyekkel minden utazás egy élmény lesz. Szolgáltatásaink és tapasztalt kollégáink segítenek Önnek abban, hogy megtalálja a tökéletes autót. Az autóban 25.872 km van.
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ARD (automatikus távolságtartó), ASR (kipörgésgátló), automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata klíma, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), könnyűfém felni, középső kartámasz, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, részecskeszűrő, riasztó, sávtartó rendszer, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, távolságtartó tempomat, tempomat, tolóajtó, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ARD (automatikus távolságtartó), ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, bőr belső, bőrkormány, deréktámasz, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, függönylégzsák, fűthető első ülés, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), középső kartámasz, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, sávtartó rendszer, távolságtartó tempomat, tempomat, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló.
| Futott kilométer: | 6 000 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1950 cm³ |
| Teljesítmény: | 174 kW, 237 LE |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Állapot: | Megkímélt |
| Évjárat: | 2025/04 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 3 100 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Megkímélt |
| Sebességváltó: | Automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 7 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 2 145 kg |
| Csomagtartó: | 1 030 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!