Eladó egy 2018-as évjáratú Mercedes-Benz V250d 4MATIC, megkímélt, igényes állapotban. Az autó magyarországi vásárlású, végig rendszeresen szervizelt, vezetett szervizmúlttal rendelkezik. Sérülve, törve nem volt, esztétikailag és műszakilag is szép állapotú. A 4MATIC összkerékhajtásnak és az erős 250d motornak köszönhetően hosszú utakra és családi használatra is kiváló választás. Az autó előzetes egyeztetés után megtekinthető. A hirdetés nem minősül ajánlattételnek. A tájékoztatás nem teljeskörű, részletekért érdeklődjön telefonon vagy személyesen kecskeméti szalonunkban. Büki Bence 0630/994-37-79
ABS (blokkolásgátló), állítható felfüggesztés, állítható hátsó ülések, állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bi-xenon fényszóró, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális klíma, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kétoldali tolóajtó, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, kormányváltó, könnyűfém felni, középső kartámasz, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sebességfüggő szervokormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, távolsági fényszóró asszisztens, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, tolóajtó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, vonóhorog.
| Futott kilométer: | 69 173 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1950 cm³ |
| Teljesítmény: | 140 kW, 190 LE |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2018/11 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 3 100 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2027/11 |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 7 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 2 075 kg |
| Csomagtartó: | 1 030 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!