Eladásra kínáljuk a képeken látható kiváló állapotú beszámított használt autónkat az alábbi főbb extrákkal: AMG Styling, Okostelefon integráció, holttérasszisztens, aktív parkolássegítő asszisztens-keresztirányú funkció, Elektromosan állítható első ülések-memóriás, aktív sávtartásasszisztens, automatikusan elsötétíthető belső és külső visszapillantó tükrök, ütközésfigyelmeztető rendsszer, kiszállásfigyelmeztető asszisztens, memória csomag, elektromos napellenző a hátsó ajtóban, ülésfűtés-ülésklimatizálás elöl, Panoráma tolótető, RDK, 360-os kamera, közlekedési jelzés felismerés, vonóhorog, betörésjelzés és riasztóberendezés, automata távfényszóró, Prémium hangrendszer, sötét színezett üveg, belsőtér világításcsomag, Keyless-Go, elektromos hátfalajtó, szervozáras, belső tér krómcsomag, sport bőr kormánykerék, akusztikai komfortcsomag, stb. Egyedülálló finanszírozási ajánlatok a Hovány Csoportnál, várjuk megtisztelő érdeklődését. Hívjon bizalommal!
8 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), ajtószervó, állítható kormány, ARD (automatikus távolságtartó), ASR (kipörgésgátló), automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata klíma, automatikusan sötétedő belső tükör, AUX csatlakozó, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, csomag rögzítő, deréktámasz, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, hátsó oldal légzsák, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kormányváltó, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lejtmenet asszisztens, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, részecskeszűrő, riasztó, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sebességfüggő szervokormány, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolótető - elektromos, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, vonóhorog, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, garanciális, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv.
| Futott kilométer: | 110 045 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2925 cm³ |
| Teljesítmény: | 243 kW, 330 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2022/08 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 3 070 kg |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 2 265 kg |
| Csomagtartó: | 690 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!