GLE 400d összkerékhajtás, AMG Styling, első légterelők, oldalküszöbök, fekete metálfényezés, bőr fekete/antracit belső, okostelefon integrációscsomag, távolságtartó tempomat-keresztirányú támogatás, aktív parkolássegítő aszisztens, elektromos-memóriás első ülések, kiszállásfigyelmeztetés-asszisztens, Memória csomag, ülésklimatizálás-ülésfűtés elöl, Panoráma tolótető, RDK, légrugózás, 360-os kamera, közlekedési jelzés felismerés, vonóhorog, logo kivetítés a visszapillantó tükrön keresztül, USB csomag, Prémium hangrendszer, sötét színezett üveg, 3. üléssor, belsőtér világítás csomag, szervozáras, Keyless-go, elektromos hátfalajtó, vezeték nélküli telefontöltés, belső tér krómcsomag, levegőminőség csomag, tükör csomag, éjszakai csomag, kiterjesztett valóság videó, erősített fékek, deréktámasz, stb. Megtekintésért előzetes időpontegyeztetés szükséges, hívjon bizalommal!
8 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), ajtószervó, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata klíma, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, AUX csatlakozó, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális műszeregység, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, esőszenzor, fáradtságérzékelő, fékasszisztens, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányváltó, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lejtmenet asszisztens, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, nyitható panorámatető, oldallégzsák, parkolóasszisztens, részecskeszűrő, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sebességfüggő szervokormány, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolótető (napfénytető), USB csatlakozó, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, vonóhorog - elektromosan kihajtható, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, garantált km futás, nem dohányzó, vezetett szervizkönyv.
| Futott kilométer: | 71 382 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2925 cm³ |
| Teljesítmény: | 243 kW, 330 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Évjárat: | 2021/12 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 3 070 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2027/12 |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Sebességváltó: | Automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 7 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 2 265 kg |
| Csomagtartó: | 690 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!