AKCIÓS Lízinggel elérhető A250e. Fő extrái: Polár-fehér uni fényezés, AMG Line Premium, Panoráma tolótető. Az autóban jelenleg 27.000km-er van. 2,99%-os Lízinggel azonnal elérhető. Bármi kérdés merülne fel Önben keressen bizalommal, Petrovics László +36-30/7282669
ABS (blokkolásgátló), Alcantara kárpit, állítható combtámasz, állítható kormány, álló helyzeti klíma, állófűtés, ASR (kipörgésgátló), automata klíma, bőrkormány, centrálzár, csomag rögzítő, deréktámasz, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektronikus rögzítőfék, esőszenzor, fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, menetfény, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervokormány, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolótető - elektromos, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, ÁFA visszaigényelhető, azonnal elvihető, garanciális.
| Futott kilométer: | 10 |
|---|---|
| Motor: | |
| Hengerűrtartalom: | 1332 cm³ |
| Teljesítmény: | 120 kW, 163 LE |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2024/04 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 170 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 1 700 kg |
| Csomagtartó: | 310 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!