Készletről elérhető A200d. Extra felszereltségei: Polár-fehér uni fényezés, Okostelefon integráció Progressive Line Premium, Sötétített hővédő üvegezés. Bármi kérdése van keressen bizalommal, Petrovics László +3630/7282669
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr-szövet huzat, bőrkormány, centrálzár, csomag rögzítő, deréktámasz, digitális klíma, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektronikus rögzítőfék, esőszenzor, fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, Hi-Fi, indításgátló (immobiliser), iPhone/iPod csatlakozó, ISOFIX rendszer, kihangosító, kikapcsolható légzsák, középső kartámasz, menetfény, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, rádió, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervokormány, start-stop/motormegállító rendszer, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 10 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1950 cm³ |
| Teljesítmény: | 110 kW, 150 LE |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025/11 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 010 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 1 530 kg |
| Csomagtartó: | 345 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!