Tisztelt Érdeklődő! Kérjük megtekintés előtt mindenképp egyeztessenek időpontot kollégáinkkal, a hosszadalmas várakozás elkerülésének érdekében.Az autó 2021.07 havi forgalomba helyezésű, 1 évig vagy 30.000 km futás teljesítményig (amelyik előbb bekövetkezik) garancia érvényes rá, végig vezetett szervizes, törésmentes!Elérhető itt nálunk, a világ első új generációs Mercedes-Benz Autókomplexumában Budaörsön, jöjjön, nézze meg! Az autó szakszervizünk által teljes körűen átvizsgált, így kerül átadásra Önnek, kockázatmentesen. A fenti tájékoztatás nem minősül a polgári törvénykönyvből szóló 2013. évi V. törvény szerinti ajánlatnak, így nem fűződik hozzá ajánlati kötöttség sem. LEGJOBBAT A LEGJOBBTÓL!
10 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, digitális kétzónás klíma, digitális műszeregység, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fékasszisztens, fűthető első ülés, fűthető kormány, GPS (navigáció), hátsó fejtámlák, HIFI, holttér-figyelő rendszer, ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, koccanásgátló, kormányról vezérelhető hifi, kormányváltó, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lejtmenet asszisztens, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, radaros fékasszisztens, rádió, sávtartó rendszer, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, első forgalomba helyezés Magyarországon, garanciális, garantált km futás, keveset futott, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 84 200 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1969 cm³ |
| Teljesítmény: | 145 kW, 197 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Újszerű |
| Évjárat: | 2021/07 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 220 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2027/06 |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Újszerű |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 631 kg |
| Csomagtartó: | 452 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!