GARANCIÁVAL, AZONNAL ELVIHETŐ 6,99% FINANSZÍROZÁSSAL! Eladó márkakereskedésünk kínálatából Volvo S90 Ultimate Bright B5 modell! A lehető legmagasabb felszereltséggel és rengeteg extrával többek között szellőztetett fűthető ülésekkel masszázsfunkcióval, head-up display, 360 fokos kamerarendszer, sávtartó asszisztens, holtérfigyelő, stb.! Hirdetésünk tájékoztató jellegű, pontos felszereltségről érdeklődjön személyesen márkakereskedésünkben vagy érdeklődjön értékesítő kollégáinknál a lenti telefonszámok egyikén!
12 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), faberakás, fáradtságérzékelő, fékasszisztens, fényszórómosó, függönylégzsák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, hátsó oldal légzsák, HIFI, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kanyarkövető fényszóró, kihangosító, kikapcsolható légzsák, koccanásgátló, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, középső kartámasz, középső légzsák elöl, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, LED mátrix fényszóró, lejtmenet asszisztens, masszírozós ülés, mélynyomó, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, nyitható napfénytető, oldallégzsák, radaros fékasszisztens, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, tolótető (napfénytető), utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, azonnal elvihető, első forgalomba helyezés Magyarországon, garanciális, garantált km futás, keveset futott, törzskönyv, vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 96 260 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1969 cm³ |
| Teljesítmény: | 184 kW, 250 LE |
| Kivitel: | Sedan |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2023/02 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 2 300 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2027/02 |
| Kivitel: | Sedan |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 755 kg |
| Csomagtartó: | 461 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!