Balla István 06 30 409 36 98 Hovány, Kecskemét. Renault MASTER L3H2 2.3 150LE megkímélt állapotban várja új munkatársát a képeken látható állapotban. Vonóhorog, raktérburkolat van pluszban hozzá. Magyarországi, valós km, 1 tulaj! Akár 3% KAVOSZ finanszírozással. Kérdés esetén keressen bizalommal!
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, csomag rögzítő, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, immobiliser, ködlámpa, manuális klíma, rádiós magnó, szervokormány, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, azonnal elvihető, első tulajdonostól, nem dohányzó, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 128 422 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2299 cm³ |
| Teljesítmény: | 110 kW, 150 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2022/09 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 500 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 2 145 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!