Milán Vajk 06 30 680 5918. Megérkezett készletre az új 308 SW! Tágas beltér, kifinomult francia elegancia! Távolsági fényszóró asszisztens, digitális műszeregység, ülésfűtés, kulcs nélküli indítás és még több hasznos extra, már az alapfelszereltségben is, a piacon egyedülálló módon! A hirdetés nem minősül a Polgári Törvényről szóló 2013. évi V. Törvény szerint ajánlattételnek, ezért nem fűződik hozzá ajánlati kötöttség sem!
Széria felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata klíma, automata távfény, automatikus segélyhívó, automatikusan sötétedő belső tükör, digitális műszeregység, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektronikus rögzítőfék, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, hátsó oldal légzsák, HIFI, hűthető kartámasz, indításgátló (immobiliser), iPhone/iPod csatlakozó, ISOFIX rendszer, kihangosító, kormányról vezérelhető hifi, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, LED fényszóró, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, részecskeszűrő, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikus segélyhívó, automatikusan sötétedő belső tükör, digitális műszeregység, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektronikus rögzítőfék, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, függönylégzsák, fűthető első ülés, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, hátsó oldal légzsák, HIFI, hűthető kartámasz, indításgátló (immobiliser), iPhone/iPod csatlakozó, ISOFIX rendszer, kihangosító, kormányról vezérelhető hifi, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, LED fényszóró, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 6 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1499 cm³ |
| Teljesítmény: | 96 kW, 131 LE |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 1 940 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 1 361 kg |
| Csomagtartó: | 412 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!