Balla István 06 30 409 36 98 Hovány Kecskemét. Opel Combo TGK 3 szem. 1.5 D 130LE gazdagon extrázva (nagykijelző, digit klíma, ülés-szélvédő-kormányfűtés, raktérburkolat, vonóhorog stv) várja új munkatársát. Bármilyen felmerülő kérdéssel kapcsolatban keressen bizalommal!
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, csomag rögzítő, digitális klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, HIFI, immobiliser, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, szervokormány, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, azonnal elvihető, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 174 540 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1499 cm³ |
| Teljesítmény: | 96 kW, 131 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2021/08 |
| Ajtók: | 3 |
| Összsúly: | 1 950 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2027/08 |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 3 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 1 395 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!