2023 Mercedes-Benz eVito 60 kWh Újszerű, gazdagon felszerelt, AZONNAL ELVIHETŐ!Eladó egy megkímélt, gyakorlatilag újszerű állapotú Mercedes eVito zárt áruszállító, amely 2023.10 havi forgalomba helyezésű, és a Hovány Mercedes-Benz bemutatóautója volt.Futásteljesítmény: 8 739 kmÁllapot: újszerű, leinformálhatóAzonnal átvehető Gyári ISP garancia: 2027.10-igFőbb műszaki adatok:Elektromos hajtás: 85 kW (116 LE)Akkumulátor: 60 kWhMeghajtás: elsőkerék (FWD)Össztömeg: 3 200 kgTengelytáv: 3430 mmHatótáv (WLTP): 320 km Töltés:AC: 11 kWDC villámtöltés: 80 kWKivitel és raktér:Zárt áruszállító kivitelTeljes válaszfalFa raktérpadló + oldalsó burkolatokLED raktérvilágításKétszárnyú hátsó ajtó (180)Felszereltség:Metál obszidiánfekete fényezésParkolócsomag + tolatókamera + PARKTRONICLED Intelligent Light System (ILS)TempomatEsőszenzorÜlésfűtés (vezető)Komfort vezetőülés + könyöktámasz2 személyes utasülésMultifunkciós, bőr kormányTEMPMATIC klímaDigitális rádió (DAB), Audio 30LTE kommunikációs modulHa Mercedes-Benz, akkor Hovány BékéscsabaA hirdetés nem minősül ajánlattételnek!
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata klíma, CD-s autórádió, centrálzár, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, függöny légzsák, fűthető tükör, fűthető ülés, immobiliser, ködlámpa, oldal légzsák, rádiós magnó, szervokormány, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, bemutató jármű, első tulajdonostól, garanciális, keveset futott, rendelhető, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: Függöny légzsák, fűthető ülés, oldal légzsák, rádiós magnó, térelválasztó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 6 000 |
|---|---|
| Motor: | Elektromos |
| Hengerűrtartalom: | |
| Teljesítmény: | 85 kW, 116 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2024/01 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 200 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2027/10 |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 2 350 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!