Mercedes-Benz V 300 d EXCLUSIVE Luxus, tér és technológia kompromisszumok nélkülMercedes-Benz V-osztály EXCLUSIVE kivitelben, amely tökéletes választás üzleti és családi használatra egyaránt. Elegancia, kimagasló komfort és a legmodernebb technológia egy járműben.Kiemelt Felszereltség:Obszidián-fekete metálfényezés9G-TRONIC automata váltóAIRMATIC légrugózás EXCLUSIVE felszereltségNappa bőr belső, fekete kivitelbenLuxus ülések - masszázs, ülésfűtés, ülésszellőztetés funkciókkalMBUX multimédia rendszer, kiterjesztett valóság navigációvalBurmester hangrendszer360-os kamera és parkolócsomagDISTRONIC adaptív tempomat + vezetéstámogató rendszerek teljes csomagjaMULTIBEAM LED fényszórókElektromos tolóajtók mindkét oldalon + EASY-PACK csomagtérajtóÁllófűtés64 színű hangulatvilágításLevehető vonóhorog (akár 2500 kg vontatás)Nagy méretű üzemanyagtartályHőszigetelt és sötétített üvegezésHa Mercedes-Benz, akkor Hovány Békéscsaba!A hirdetés nem minősül ajánlattételnek.
2 DIN, 12 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható felfüggesztés, állítható hátsó ülések, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikus segélyhívó, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, csomag rögzítő, deréktámasz, digitális műszeregység, digitális többzónás klíma, dönthető utasülések, EDC (elektronikus lengéscsillapítás vezérlés), éjjellátó asszisztens, elektromos ablak elöl, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan állítható fejtámlák, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus futómű hangolás, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, full extra, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, gesztusvezérlés, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, gyári erősítő, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, hátsó oldal légzsák, HIFI, holttér-figyelő rendszer, hűthető kartámasz, hűthető kesztyűtartó, indításgátló (immobiliser), iPhone/iPod csatlakozó, kanyarkövető fényszóró, kétoldali tolóajtó, kormányról vezérelhető hifi, kormányváltó, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, középső légzsák elöl, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED mátrix fényszóró, masszírozós ülés, mélynyomó, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, menetfény, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, radaros fékasszisztens, rádió, részecskeszűrő, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervókormány, sperr differenciálmű, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, tolóajtó, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális.
| Futott kilométer: | 5 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1950 cm³ |
| Teljesítmény: | 176 kW, 239 LE |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026/01 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 3 100 kg |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 6 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális többzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 145 kg |
| Csomagtartó: | 1 030 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!