Vásároljon készletről azonnal fogható V 220d. Az alapfelszereltségen felüli extrák: Grafitszürke, metálfényezés, Téli csomag, STYLE Plus csomag, Pótkerék járműemelővel együtt, Vonószerkezet levehető horoggal, Vontatmány tömeg 2500 kg, 3 szem. Komfort 1. üléssor, lehajtható üléssel, Középkonzol rolóval, THERMOTRONIC automata klímaberendezés, 3 szem. Komfort 2. üléssor, lehajtható üléssel, 3 szem. Komfort 2. üléssor, lehajtható üléssel, Kábelköteg, Média-csatlakozó, Kábelköteg, Média-csatlakozó, Többgombos távirányító. Egyedülállóan, csak a Hovány Csoportnál elérhető, akciós finanszírozási ajánlatainkról, érdeklődjön személyesen a Márka kereskedéseinkben vagy telefonon, emailben egyaránt. Az akció 2026.05.11.-től visszavonásig érvényes! Mezei Péter 06306152517
Állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata klíma, automata távfény, automatikus segélyhívó, autótelefon, bőr-szövet huzat, bőrkormány, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, guminyomás-ellenőrző rendszer, holttér-figyelő rendszer, kikapcsolható légzsák, könnyűfém felni, középső kartámasz, középső légzsák elöl, kulcsnélküli indítás, LED mátrix fényszóró, menetfény, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, parkolóasszisztens, riasztó, sávtartó rendszer, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, tolóajtó, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ÁFA visszaigényelhető, azonnal elvihető, frissen szervizelt, garanciális, garantált km futás, garázsban tartott, keveset futott.
| Futott kilométer: | 24 700 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1950 cm³ |
| Teljesítmény: | 120 kW, 163 LE |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2024 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 3 100 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 8 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 2 075 kg |
| Csomagtartó: | 1 030 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!