Nem csak egy autóválasztás, hanem életstílusdöntés. Lépjen be a prémium vezetés világába még ma! Fedezze fel a legfejlettebb vezetéstámogató rendszereket és az intelligens infotainment megoldásokat, amelyekkel minden utazás egy élmény lesz. Szolgáltatásaink és tapasztalt kollégáink segítenek Önnek abban, hogy megtalálja a tökéletes autót. Kecskeméti telephelyen. Előzetes telefon egyeztetés szükséges!
20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 6 |
|---|---|
| Motor: | Elektromos |
| Hengerűrtartalom: | |
| Teljesítmény: | 100 kW, 136 LE |
| Kivitel: | Alváz szimpla kabinnal |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025/09 |
| Ajtók: | 2 |
| Összsúly: | 3 500 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Alváz szimpla kabinnal |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 2 |
| Saját tömeg: | 1 745 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!