Mercedes-Benz Sprinter 211 CDI PRO A2 3.0T kivitel. 4 év vagy 120.000 km ingyenes kötelező szervizkarbantartással rendelhető. A hirdetés nem minősül ajánlattételnek a jármű pontos felszereltségéről érdeklődjön értékesítési tanácsadónknál.
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, digitális klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, függöny légzsák, fűthető tükör, immobiliser, rádiós magnó, szervokormány, tempomat, térelválasztó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, garanciális, rendelhető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), függöny légzsák, rádiós magnó, térelválasztó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 5 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1950 cm³ |
| Teljesítmény: | 84 kW, 114 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026/07 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 000 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 2 163 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!