Tisztelt Érdeklődő! Kérjük megtekintés előtt mindenképp egyeztessenek időpontot kollégáinkkal, a hosszadalmas várakozás elkerülésének érdekében.Az autó 2022.03 havi forgalomba helyezésű, 2027.03.-ig vagy 150.000 km futás teljesítményig (amelyik előbb bekövetkezik) gyári garancia érvényes rá, végig vezetett szervizes, törésmentes!Elérhető itt nálunk, a világ első új generációs Mercedes-Benz Autókomplexumában Budaörsön, jöjjön, nézze meg! Az autó szakszervizünk által teljes körűen átvizsgált, így kerül átadásra Önnek, kockázatmentesen. A fenti tájékoztatás nem minősül a polgári törvénykönyvből szóló 2013. évi V. törvény szerinti ajánlatnak, így nem fűződik hozzá ajánlati kötöttség sem. LEGJOBBAT A LEGJOBBTÓL!
12 hangszóró, 230V csatlakozó hátul, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), ADS (adaptív lengéscsillapító), ajtószervó, állítható combtámasz, állítható hátsó ülések, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ARD (automatikus távolságtartó), ASR (kipörgésgátló), automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális műszeregység, digitális többzónás klíma, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan állítható fejtámlák, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus futómű hangolás, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, fűthető első és hátsó ülések, fűthető kormány, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, hátsó oldal légzsák, HIFI, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, koccanásgátló, kormányról vezérelhető hifi, kormányváltó, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED mátrix fényszóró, lejtmenet asszisztens, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, nyitható panorámatető, oldallégzsák, parkolóasszisztens, radaros fékasszisztens, rádió, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tempomat, tolótető - elektromos, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, garanciális, garantált km futás, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 125 150 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 3982 cm³ |
| Teljesítmény: | 370 kW, 503 LE |
| Kivitel: | Sedan |
| Állapot: | Újszerű |
| Évjárat: | 2022/03 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 2 820 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Lejárt magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2026/03 |
| Kivitel: | Sedan |
| Hengerelrendezés: | V |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Újszerű |
| Sebességváltó: | Automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 4 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális többzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 115 kg |
| Csomagtartó: | 535 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!