Eladásra kínáljuk végig szakszervizünkben szervizelt, beszámított használt autónkat. Főbb extrái: okostelefon integrációs csomag, elektromos hátsóülés állítás, Plus távolságszabályozó tempomat és keresztirányú támogatás, aktív parkolássegítő asszisztens, automatikusan elsötétíthető belső és külső tükrök, memória csomag, memória hátul, oldalégzsákok hátul, gyári navigáció, ülésklimatizálás elöl, ülésklimatizálás hátul, 9 fokozatú automat váltó, multikontúr ülések, Head-up kijelző, RDK, 360-os kamera, közlekedési jelzés felismerés, DAB rádió, többzónás automata klíma, dinamikus LED fényszóró, Prémium hangrendszer, sötét színezett üveg, Ultrascreen-egybeépített kijelző, Magic Vision Control fűtött ablakmosó berendezéssel, hangulatvilágítás, szervozáras, Keyless-go, vezeték nélküli telefontöltés elöl, vezetéstámogatói asszisztensek, világítás csomag, Memória csomag, stb. 12 hónap garanciával. Megtekintésért előzetes időpontegyeztetés szükséges, hívjon bizalommal!
12 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), ajtószervó, állítható hátsó ülések, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ARD (automatikus távolságtartó), automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bekanyarodási asszisztens, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális műszeregység, digitális többzónás klíma, éjjellátó asszisztens, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan állítható fejtámlák, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, fűthető első és hátsó ülések, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, hátsó oldal légzsák, HIFI, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display kiterjesztett valóság funkcióval, ISOFIX rendszer, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, kormányváltó, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, középső légzsák elöl, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lemeztető, masszírozós ülés, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, parkolóasszisztens, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, garanciális, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, vezetett szervizkönyv.
| Futott kilométer: | 192 100 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2925 cm³ |
| Teljesítmény: | 250 kW, 340 LE |
| Kivitel: | Sedan |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2019/06 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 2 800 kg |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2027/07 |
| Kivitel: | Sedan |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális többzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 075 kg |
| Csomagtartó: | 510 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!