Azonnal átvehető Demó Mercedes-Benz GLE350de. Az autóban jelenleg 43.700km-er van. Az autó Fő extrái: MANUFAKTUR fényes opalit-fehér fényezés, Bőrkárpitozás - Fekete, 2x USB csatlakozó hátul, 22AMG könnyűfémfelni, Akusztika komfort csomag, AMG Line Premium Plus, DC fedélzeti töltő, Antracit nyíltpórusú tölgyfa díszítőelemek, Fekete szövet tetőkárpit, Krüm raktér védő perem, Magic Vision Control, Night csomag, Táblafelismerő asszisztens, Téli csomag, Ülésfűtés hátul, Vonóhorog, Vontatmány-asszistens. Bármi kérdés merül fel önben, keressen bizalommal, PEtrovics László +36307282669
12 hangszóró, 230 V csatlakozó hátul, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), ADS (adaptív lengéscsillapító), állítható combtámasz, állítható felfüggesztés, állítható kormány, álló helyzeti klíma, állófűtés, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, AUX csatlakozó, bekanyarodási asszisztens, bekanyarodási segédfény, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, csomag rögzítő, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, digitális műszeregység, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan állítható fejtámlák, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus futómű hangolás, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), faberakás, fáradtságérzékelő, fékasszisztens, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, gesztusvezérlés, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, gyári erősítő, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, Hi-Fi, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, hűthető kesztyűtartó, indításgátló (immobiliser), iPhone/iPod csatlakozó, ISOFIX rendszer, kanyarkövető fényszóró, kiegészítő fényszóró, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, kormányváltó, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED mátrix fényszóró, lejtmenet asszisztens, masszírozós ülés, mélynyomó, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sebességfüggő szervokormány, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, tolótető - elektromos, tolótető (napfénytető), USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, vonóhorog - elektromosan kihajtható, WiFi Hotspot, ÁFA visszaigényelhető, azonnal elvihető, bemutató jármű, első forgalomba helyezés Magyarországon, garanciális, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 5 |
|---|---|
| Motor: | |
| Hengerűrtartalom: | 1993 cm³ |
| Teljesítmény: | 145 kW, 197 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2024/07 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 3 230 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 730 kg |
| Csomagtartó: | 510 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!