Közel 20 éves tapasztalattal eladásra kínálunk IMPORTŐRI KÉSZLETRŐl AZONNAL ELVIHETŐ GLC 400 4MATIC EQ TECHNOLOGIÁVAL, kedvezményes finanszírozással, használt autó beszámítással egyenesen a Hovány-Mercedes kínálatából. 4 év vagy 120000 km garancia, ami tartalmazza a 4 kötelező ingyenes éves szervizt. MANUFAKTUR Patagónia-vörös metálfényezéssel, Fekete Bőr kárpitozás. AMG Line Plus kivitel és Prémium csomaggal rendelkezik, ami tartalmazza a Burmester 3D térhatású hangrendszert, ENERGIZING AIR CONTROL-t, KEYLESS-GO csomagot és a Aktív ambiente megvilágítást. Ezen felül a gépjármű rendelkezik Téli csomaggal, Oldal fellépőkkel, MB DRIVE ASSIST-tal, MB DRIVE PARKING ASSIST 360, Head-up kijelzőt, MBUX Hyperscreent, Oldal légzsákokat, AGILITY komfort csomagot, GUARD 360 járművédelmi csomagot, 22 kW AC fedélzeti töltőt és a DC fedélzeti töltő 400V konverterrel. Bővebb információkért, teljes felszereltségi listáért, hívjon a +36306398109 számon. Harkai Norbert
12 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ARD (automatikus távolságtartó), ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata klíma, automata távfény, automatikus segélyhívó, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, csomag rögzítő, deréktámasz, digitális műszeregység, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan állítható fejtámlák, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, fix napfénytető, fokozatmentes automata sebességváltó, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS nyomkövető, guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, hátsó oldal légzsák, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kanyarkövető fényszóró, kiegészítő fényszóró, kikapcsolható légzsák, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, LED mátrix fényszóró, mélynyomó, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, menetfény, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, parkolóasszisztens, radaros fékasszisztens, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális.
| Futott kilométer: | 8 |
|---|---|
| Motor: | Elektromos |
| Hengerűrtartalom: | |
| Teljesítmény: | 360 kW, 490 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 3 040 kg |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 2 535 kg |
| Csomagtartó: | 570 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!