Eladó egy magyarországi, Mercedes-Benz autószalonból vásárolt GLC SUV 220d, amit a teljes futásteljesítmény alatt gondosan és pontosan márkakereskedésben szervizelték. Ha megbízható német összkerekes tágas családi autót keres elérhető áron, akkor ebben az autóban nem fog csalódni. Keressen minket bizalommal. WH OPTIUMUM CARS Kft., a HOVÁNY CSOPORT TAGJA!
6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, autótelefon, bluetooth-os kihangosító, centrálzár, digitális kétzónás klíma, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, hátsó oldal légzsák, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, könnyűfém felni, középső kartámasz, LED fényszóró, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, parkolóasszisztens, részecskeszűrő, riasztó, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, távolságtartó tempomat, tempomat, térdlégzsák, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első forgalomba helyezés Magyarországon, frissen szervizelt, garantált km futás, garázsban tartott, nem dohányzó, törzskönyv, végig vezetett szervizkönyv.
| Futott kilométer: | 192 000 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2143 cm³ |
| Teljesítmény: | 125 kW, 170 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Megkímélt |
| Évjárat: | 2018/07 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 500 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2027/05 |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Megkímélt |
| Sebességváltó: | Automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 845 kg |
| Csomagtartó: | 580 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!