Tisztelt Érdeklődő! Kérjük megtekintés előtt mindenképp egyeztessenek időpontot kollégáinkkal, a hosszadalmas várakozás elkerülésének érdekében.Az autó 2023.08 havi forgalomba helyezésű, 2027.08.-ig vagy 120.000 km futás teljesítményig (amelyik előbb bekövetkezik) gyári garancia érvényes rá, szervízcsomagos, végig vezetett szervizes, törésmentes!Elérhető itt nálunk, a világ első új generációs Mercedes-Benz Autókomplexumában Budaörsön, jöjjön, nézze meg! Az autó szakszervizünk által teljes körűen átvizsgált, így kerül átadásra Önnek, kockázatmentesen. A fenti tájékoztatás nem minősül a polgári törvénykönyvből szóló 2013. évi V. törvény szerinti ajánlatnak, így nem fűződik hozzá ajánlati kötöttség sem. LEGJOBBAT A LEGJOBBTÓL!
360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, digitális műszeregység, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, fűthető első ülés, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, Hi-Fi, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, koccanásgátló, kormányról vezérelhető hifi, kormányváltó, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED mátrix fényszóró, lejtmenet asszisztens, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, nyitható panorámatető, oldallégzsák, parkolóasszisztens, radaros fékasszisztens, rádió, sávtartó rendszer, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, tempomat, tolótető (napfénytető), USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, garanciális, garantált km futás, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 76 150 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1950 cm³ |
| Teljesítmény: | 110 kW, 150 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Újszerű |
| Évjárat: | 2023/08 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 135 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2027/08 |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Újszerű |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 615 kg |
| Csomagtartó: | 435 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!