Kiváló állapotú demo autónk kínáljuk eladásra. Az autó AMG Line prémium plus felszereltségű, részletezve a főbb extrái: Okostelefon integráció, Prémium navigációs rendszer-kiterjesztett valóság videóval, Keyless-go komfort csomag(kulcsnélküli nyitás-indítás-láblendítéssel nyitás), Aktív parkolásasszisztens 360-os kamerával, tükör csomag, holttér figyelő, elektromos ülésállítás elöl, ujjlenyomat szkenner, megvilágított küszöblécek, Panoráma tolótető, Head-up display, automata többzónás klíma, Multibeam LED fényszórók, adaptív távfényasszisztens, hangulatvilágítás, elektromos csomagtérajtó, vezeték nélküli mobiltöltő, sötétített hővédő üvegezés, ülésfűtés elöl, sportos motorhang, karbon díszítőelemek, nappa bőr sportkormány, erősített fékrendszer, sportülések, USB csomag Plus, üléskomfort csomag, aktív távolságtartó asszisztens, kiszállás figyelmeztetés, esőszenzor, DAB rádió, stb. Gyári garancia + ingyen szervíz 2029.09. hó-ig érvényes. ÁFÁ-s autó, nyílt végű pénzügyi lízing teljes körű ügyintézése lehetséges. Megtekintésért előzetes időpont egyeztetés szükséges, hívjon bizalommal!
10 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (8 fokozatú) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, csomag rögzítő, deréktámasz, digitális többzónás klíma, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display kiterjesztett valóság funkcióval, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányra szerelhető távirányító, kormányról vezérelhető hifi, kormányváltó, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, nyitható panorámatető, oldallégzsák, parkolóasszisztens, riasztó, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sebességfüggő szervókormány, sportülések, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, garanciális, garantált km futás, keveset futott, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv.
| Futott kilométer: | 8 345 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1950 cm³ |
| Teljesítmény: | 110 kW, 150 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025/09 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 160 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2029/09 |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (8 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális többzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 660 kg |
| Csomagtartó: | 427 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!