Eladásra kínáljuk kiváló állapotú demo autónkat, az alábbi extrákkal: Advanced Plus csomag, Keyless-go komfort csomag, parkoló csomag, tükörcsomag, holttér figyelő, többzónás klímaberendezés, vezeték nélküli töltés, Mercedes-Benz hangrendszer, kiterjesztett valóság funkció Navigációhoz, ülésfűtés elöl, üléskomfort csomag, okostelefon integráció, elektromos-memóriás első ülések, vezetéstámogató asszisztensek, kiszállás figyelmeztetés, térdlégzsák, esőszenzor, tempomat, érintőpad, adaptív távfény asszisztens, hangulatvilágítás, elektromos hátfalajtó, alu tetősínek, LED fényszórók, stb. Áfá-s autó, nyílt végű pénzügyi lízinggel is megvásárolható. Megtekintésért előzetes időpontegyeztetés szükséges, hívjon bizalommal.
10 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható hátsó ülések, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bekanyarodási segédfény, bluetooth-os kihangosító, centrálzár, csomag rögzítő, deréktámasz, digitális többzónás klíma, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, fokozatmentes automata sebességváltó, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, hátsó oldal légzsák, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányra szerelhető távirányító, kormányról vezérelhető hifi, középső kartámasz, LED fényszóró, memóriás vezetőülés, menetfény, merevlemez, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, parkolóasszisztens, riasztó, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, utasoldali légzsák, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, garanciális, garantált km futás, keveset futott, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, vezetett szervizkönyv.
| Futott kilométer: | 32 300 |
|---|---|
| Motor: | Elektromos |
| Hengerűrtartalom: | |
| Teljesítmény: | 140 kW, 190 LE |
| Kivitel: | Kombi |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2023/04 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 520 kg |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2027/04 |
| Kivitel: | Kombi |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális többzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 110 kg |
| Csomagtartó: | 495 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!