Eladásra kínáljuk beszámított E220 diesel kíváló állapotú használt autónkat. Gyári garancia és ingyen szerviz 2028.07-ig érvényes. Főbb jellemzők: okostelefon integráció csomag, tolatókamera, távolságszabályzó tempomat, aktív parkolássegító asszisztens, aktív sávtartás asszisztens, forgalmi sávváltás asszisztens, hátsó sávtartás asszisztens, automatikusan sötétíthető belső-külső tükör, Distronic+ keresztirányú támogatás, esőszenzor, térdlégzsák, középső légzsák, Airmatic légrugózás, közlekedési jelzés felismerés, Premium MBUX Multimédia rendszer, DAB rádió, klíma berendezés, automata távfényszóró kapcsolás, Premium hangrendszer, sötét színezett üveg, ülésfűtés elől, Keyless go, Premium hangulatvilágítás, vezeték nélküli telefon töltés, bőr kormánykerék, ergonomia csomag, technikai csomag, gyalogos védelem-aktív motorháztető, stb. Megtekintésért időpont egyeztetés szükséges, hívjon bizalommal!
12 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ARD (automatikus távolságtartó), ASR (kipörgésgátló), automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automatikus segélyhívó, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, digitális műszeregység, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, hátsó oldal légzsák, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lemeztető, menetfény, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, parkolóasszisztens, riasztó, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, autóbeszámítás lehetséges, első forgalomba helyezés Magyarországon, garanciális, garantált km futás, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv.
| Futott kilométer: | 79 870 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1993 cm³ |
| Teljesítmény: | 145 kW, 197 LE |
| Kivitel: | Sedan |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2024/06 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 2 530 kg |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2028/06 |
| Kivitel: | Sedan |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 915 kg |
| Csomagtartó: | 540 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!