Közel 20 éves tapasztalattal eladásra kínálunk KÉSZLETRŐl AZONNAL ELVIHETŐ CLA 250 + EQ Technologiával , kedvezményes finanszírozással, használt autó beszámítással egyenesen a Hovány-Mercedes kínálatából. 4 év vagy 120000 km garancia, ami tartalmazza a 4 kötelező ingyenes éves szervizt. Hightech-ezüst metálfényezéssel, Kéttónusú nappa optikás ARTICO műbőr / MICROCUT mikroszálas kárpitozás - Fekete / Tisztafehér-gyöngy kárpitozással. AMG Line Plus kivitel és Prémium Plus csomaggal rendelkezik, ami tartalmazza a Head-up displayt, Burmester 3D térhatású hangrendszert, MULTIBEAM LED fényszórókat és a PRE-SAFE utasvédelmi rendszert. Ezen felül a gépjármű rendelkezik 22 kW AC fedélzeti töltővel, DC fedélzeti töltő 400 V koverterrel, Okostelefon integrációval és MB. Drive Parking Assist-tal. Bővebb információkért, teljes felszereltségi listáért, hívjon a +36306398109 számon. Harkai Norbert
12 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), Alcantara kárpit, állítható combtámasz, állítható kormány, álló helyzeti klíma, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, csomag rögzítő, deréktámasz, digitális műszeregység, digitális többzónás klíma, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, fix üvegtető, fokozatmentes automata sebességváltó, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS nyomkövető, guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, HUD / Head-Up Display kiterjesztett valóság funkcióval, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kanyarkövető fényszóró, kikapcsolható légzsák, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, LED mátrix fényszóró, mélynyomó, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, menetfény, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, parkolóasszisztens, radaros fékasszisztens, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervókormány, sportfutómű, sportülések, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, tolótető - elektromos, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális.
| Futott kilométer: | 6 |
|---|---|
| Motor: | Elektromos |
| Hengerűrtartalom: | |
| Teljesítmény: | 200 kW, 272 LE |
| Kivitel: | Coupe |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026/04 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 2 055 kg |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Coupe |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális többzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 600 kg |
| Csomagtartó: | 405 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!