Mercedes-Benz Citan 110 CDI A3 BASE azonnal elérhető, kedvező feltételekkelHasználja ki kiemelt kedvezményünket, és vigye el azonnal készletről a Mercedes-Benz Citan 110 CDI A3 BASE modellt! 4 év vagy 120 000 km garancia Ingyenes kötelező szervizkarbantartás Kedvező finanszírozási lehetőség, akár KAVOSZ konstrukcióvalLátogasson el márkakereskedésünkbe, és tekintse meg aktuális kínálatunkat személyesen!Ha Mercedes-Benz, akkor Hovány Békéscsaba!A hirdetés nem minősül ajánlattételnek. A jármű pontos felszereltségével és a finanszírozási feltételekkel kapcsolatban kérjük, forduljon értékesítési tanácsadónkhoz.
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, függöny légzsák, fűthető tükör, fűthető ülés, ködlámpa, rádiós magnó, szervokormány, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, bemutató jármű, garanciális, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), függöny légzsák, rádiós magnó, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1461 cm³ |
| Teljesítmény: | 70 kW, 95 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026/03 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 2 320 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 2 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 628 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!