Gyártásból rendelhető MERCEDES-AMG E 53 4MATIC+ 9G-TRONIC Plug-in hybrid drive kivitel. AMG Line Advanced Plus csomaggal, Velvet-barna metálfényezéssel! 4 év vagy 120.000km garancia, ajándék kötelező szervízcsomaggal. Ha Mercedes-Benz, akkor Hovány Békéscsaba! Családias környezet, ügyfél orientált kiszolgálás. Tekintse meg szalonunkat és érdeklődjön aktuális akcióinkról, tesztvezetési lehetőségünkről Gera Árpád értékesítőnktől a feltüntetett elérhetőségeink egyikén! A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, a gépjármű pontos felszereltségéről kérem egyeztessen értékesítési tanácsadónkkal.
2 DIN, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), Alcantara kárpit, állítható combtámasz, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata klíma, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális műszeregység, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan állítható fejtámlák, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus futómű hangolás, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), faberakás, fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), GPS nyomkövető, guminyomás-ellenőrző rendszer, gyalogos légzsák, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, Hi-Fi, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kanyarkövető fényszóró, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, kormányváltó, könnyűfém felni, középső kartámasz, középső légzsák elöl, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lejtmenet asszisztens, lemeztető, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkcionális kijelző, műbőr-kárpit, oldallégzsák, parkolóasszisztens, radaros fékasszisztens, rádió, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervokormány, sportfutómű, sportülések, start-stop/motormegállító rendszer, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, autóbeszámítás lehetséges, garanciális, rendelhető, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 0 |
|---|---|
| Motor: | Benzin/elektromos |
| Hengerűrtartalom: | 2999 cm³ |
| Teljesítmény: | 330 kW, 449 LE |
| Kivitel: | Sedan |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 2 920 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Sedan |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 2 390 kg |
| Csomagtartó: | 370 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!