Balla István 06 30 409 36 98 A kecskeméti Hovány kínálatából eladó egy megkímélt állapotú Jaecoo 7 Exclusive felszereltségben várja új tulajdonosát! 2032.03.06-ig gyári garanciával. Akciós 6.99% THM limitált ideig! Bármilyen felmerülő kérdéssel kapcsolatban keressen bizalommal!
2 DIN, 8 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (7 fokozatú) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, csomag rögzítő, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, digitális műszeregység, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), iPhone/iPod csatlakozó, ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, lejtmenet asszisztens, menetfény, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, nyitható panorámatető, oldallégzsák, riasztó, sávváltó asszisztens, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolótető (napfénytető), USB csatlakozó, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, WiFi Hotspot, azonnal elvihető, első forgalomba helyezés Magyarországon, garanciális, garantált km futás, keveset futott, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 26 598 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1598 cm³ |
| Teljesítmény: | 108 kW, 147 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025/03 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 164 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2029/03 |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (7 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 724 kg |
| Csomagtartó: | 500 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!