8 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, centrálzár, digitális kétzónás klíma, digitális műszeregység, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, fokozatmentes automata sebességváltó, függönylégzsák, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, könnyűfém felni, középső kartámasz, lejtmenet asszisztens, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, riasztó, sávváltó asszisztens, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolótető - elektromos, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, bemutató jármű, garanciális.
| Futott kilométer: | 8 500 |
|---|---|
| Motor: | Elektromos |
| Hengerűrtartalom: | |
| Teljesítmény: | 155 kW, 211 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025/12 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 207 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 785 kg |
| Csomagtartó: | 384 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!