Szeretettel várjuk Szentendrén, a Ford Közép- és Kelet-Európai Központja mellett minden érdeklődőt! A feltüntetett ár a TITANIUM X felszereltségen felül a következő extrákat tartalmazza:-B&O hangrendszer - 15 hangszóró-Elektromos kétoldali tolóajtó-Elektromos kiállás vontatáshoz (vonóhorog nélkül)-Fűthető kormánykerék - Sensico-Metálfényezés-Nyitható bal- és jobboldali ablakok a második üléssornál-Panorámatető-Szövet szőnyeg a csomagtartóban-Tetősínés kizárólag a készlet erejéig érvényes. Fontos tudni, hogy a hirdetés nem minősül hivatalos ajánlattételnek. A képek illusztrációk, a jármű felszereltsége a valóságban eltérhet kérjük, ellenőrizze a pontos specifikációt!Meghívom Önt egy személyes találkozóra Szentendrére, ahol egy forró kávé mellett, prémium környezetben ismerkedhet meg az autóval. Az Ön személyes tanácsadója: CSONTOS ÁDÁM Elérhető a következő telefonszámon: +36303790308
ABS (blokkolásgátló), ajtószervó, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak elöl, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, első-hátsó parkolóradar, ESP (menetstabilizátor), fényszóró magasságállítás, fokozatmentes automata sebességváltó, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), könnyűfém felni, LED fényszóró, menetfény, oldallégzsák, riasztó, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, távolságtartó tempomat, tolatókamera, tolóajtó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Elektromos |
| Hengerűrtartalom: | |
| Teljesítmény: | 160 kW, 218 LE |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 3 425 kg |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 8 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 226 kg |
| Csomagtartó: | 1 345 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!