Ford Tourneo Custom PHEV!Visszahúzható vonóhoroggal, tetősínnel, pótkerékkel, inverterrel az utastétben és rengeteg más extrával, kitűnő, új állapotban!A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, pontos tájékoztatás személyesen márkakereskedésünkben.Várom hívását: Szabó Alex +36305400462.
ABS (blokkolásgátló), ajtószervó, állítható hátsó ülések, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális műszeregység, digitális többzónás klíma, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fényszóró magasságállítás, fokozatmentes automata sebességváltó, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kormányról vezérelhető hifi, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, menetfény, multifunkcionális kijelző, oldallégzsák, radaros fékasszisztens, részecskeszűrő, riasztó, sávtartó rendszer, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, tolóajtó, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, vonóhorog - elektromosan kihajtható, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális.
| Futott kilométer: | 2 702 |
|---|---|
| Motor: | |
| Hengerűrtartalom: | 2488 cm³ |
| Teljesítmény: | 112 kW, 152 LE |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2026/01 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 3 425 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 8 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális többzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 226 kg |
| Csomagtartó: | 1 345 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!