Szeretettel várjuk Szentendrén, a Ford Közép- és Kelet-Európai Központja mellett minden érdeklődőt! A feltüntetett ár a TREND felszereltségen felül a következő extrákat tartalmazza:-Teljes értékű pótkerék - 16-Kétzónás digitális klímaberendezés-Első üléscsomag 16A - Sötét szövet-Elektromos kiállás vontatáshoz (vonóhorog nélkül)-Elektromos kettős központi zár - védő burkolattalés kizárólag a készlet erejéig érvényes. Fontos tudni, hogy a hirdetés nem minősül hivatalos ajánlattételnek. A képek illusztrációk, a jármű felszereltsége a valóságban eltérhet kérjük, ellenőrizze a pontos specifikációt!Meghívom Önt egy személyes találkozóra Szentendrére, ahol egy forró kávé mellett, prémium környezetben ismerkedhet meg az autóval. Az Ön személyes tanácsadója: CSONTOS ÁDÁM Elérhető a következő telefonszámon: +36303790308
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), deréktámasz, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak elöl, elektromos tükör, első-hátsó parkolóradar, ESP (menetstabilizátor), fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, guminyomás-ellenőrző rendszer, indításgátló (immobiliser), LED fényszóró, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, menetfény, részecskeszűrő, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, tolóajtó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), deréktámasz, első-hátsó parkolóradar, ESP (menetstabilizátor), fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűtőszálas szélvédő, guminyomás-ellenőrző rendszer, indításgátló (immobiliser), LED fényszóró, menetfény, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1996 cm³ |
| Teljesítmény: | 100 kW, 136 LE |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 225 kg |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 9 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 962 kg |
| Csomagtartó: | 1 345 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!