A kedvezményes ár céges vásárlás esetén ennyi!Eladásra kínálok egy vadító színű, gyönyörű bézs bőr ülésekkel magasan felszerelt Tourneo Customot.Azonnal elérhető itt nálunk Szentendrén ez a két literes turbó dízel sportos kisbusz. Extrák: 3 USB csatlakozó - hátul 7.5X 19 fényes gyöngyszürke kerekek B&O hangrendszer - 15 hangszóró Első üléscsomag 10A Fix vonóhorog Fűthető kormánykerék - Sensico Inverter (400W) az utastérben Kerékőr Kétoldali tolóajtó Kétzónás digitális klímaberendezés MetálfényezésSzeretettel várjuk Szentendrén, a Ford Közép- és Kelet-Európai Központja mellett minden érdeklődőt! A feltüntetett ár nem tartalmaz extra opciókat, és kizárólag a készlet erejéig érvényes. Fontos tudni, hogy a hirdetés nem minősül hivatalos ajánlattételnek. A képek illusztrációk, a jármű felszereltsége a valóságban eltérhet kérjük, ellenőrizze a pontos specifikációt!Engedje meg, hogy meghívjam Önt egy személyes találkozóra Szentendrére, ahol egy forró kávé mellett, prémium környezetben ismerkedhet meg az autóval. Az Ön személyes tanácsadója: LIPEY-RÓZSA GÁBOR TEL: 0630 379 0827
ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), automata klíma, centrálzár, deréktámasz, elektromos ablak elöl, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, első-hátsó parkolóradar, ESP (menetstabilizátor), fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, guminyomás-ellenőrző rendszer, indításgátló (immobiliser), LED fényszóró, menetfény, oldallégzsák, részecskeszűrő, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, távolságtartó tempomat, tolatókamera, tolóajtó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1996 cm³ |
| Teljesítmény: | 125 kW, 170 LE |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 3 225 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Szállítható személyek: | 9 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 2 026 kg |
| Csomagtartó: | 1 345 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!