Az új Ford Tourneo - A kategória megteremtője, most rendkívül kedvezményes áron lehet az Öné! Rendkívül magas felszereltség, egyedi megjelenés, egy igazi prémium kisbusz, rengeteg extrával! Kedvező finanszírozási lehetőségek, már 20% önerőtől elvihető fix kamatozású lízing konstrukcióval! Felmerülő kérdések esetén kérem bátran keressenek! Aufmuth Attila- az Ön értékesítője! Legyen ez a gyönyörű Ford Tourneo még ma az Öné!
10 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható hátsó ülések, Android Auto, Apple CarPlay, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, AUX csatlakozó, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, elektromos ablak elöl, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, érintőkijelző, esőszenzor, fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűtőszálas szélvédő, guminyomás-ellenőrző rendszer, ISOFIX rendszer, kihangosító, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, LED fényszóró, menetfény, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, sávtartó rendszer, szervokormány, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, tolóajtó, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, vonóhorog - elektromosan kihajtható, garanciális.
| Futott kilométer: | 17 000 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1996 cm³ |
| Teljesítmény: | 125 kW, 170 LE |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 3 225 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Szállítható személyek: | 8 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Saját tömeg: | 2 026 kg |
| Csomagtartó: | 1 345 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!