AZONNAL ELVIHETŐ! Ford Tourneo Custom Sport 170LE!Fűthető kormánnyal, 400W inverterrel, 70L üzemanyagtankkal, pótkerékkel, a legmagasabb szintű vezetést támogató rendszerrel (360 fokos kamera, adaptív tempomat stb.) visszahúzható vonóhoroggal és rengeteg más extrával!A gépjárműben jelenleg 15.000+km van! A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, pontos tájékoztatás személyesen márkakereskedésünkben.Várom hívását: Szabó Alex +36305400462.
ABS (blokkolásgátló), ajtószervó, állítható hátsó ülések, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), bluetooth-os kihangosító, bőr-szövet huzat, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, digitális műszeregység, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, első-hátsó parkolóradar, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kétoldali tolóajtó, kihangosító, kormányról vezérelhető hifi, könnyűfém felni, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, menetfény, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, részecskeszűrő, riasztó, sávtartó rendszer, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, tolóajtó, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, vonóhorog - elektromosan kihajtható, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első forgalomba helyezés Magyarországon, garanciális.
| Futott kilométer: | 6 000 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1996 cm³ |
| Teljesítmény: | 125 kW, 170 LE |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2025/08 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 3 225 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Szállítható személyek: | 8 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 026 kg |
| Csomagtartó: | 1 345 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!