A kedvezményes ár céges vásárlásnál étendő!Eladásra kínálok egy Transit Custom Van típusú kishaszonjárművet. 150L manuál 6 sebességes megbízható váltóval.Extrák:6.5X16-os könnyűfém kerekekElső üléscsomag 8AExtra erős világítás a raktérbenFűthető kormánykerék - SensicoFűthető szélvédőNagyméretű üzemanyag tartály - 70LTeljes magasságban farostlemez burkolatTeljesen szigetelt raktérpadlóSzeretettel várjuk Szentendrén, a Ford Közép- és Kelet-Európai Központja mellett minden érdeklődőt! A feltüntetett ár nem tartalmaz extra opciókat, és kizárólag a készlet erejéig érvényes. Fontos tudni, hogy a hirdetés nem minősül hivatalos ajánlattételnek. A képek illusztrációk, a jármű felszereltsége a valóságban eltérhet kérjük, ellenőrizze a pontos specifikációt!Engedje meg, hogy meghívjam Önt egy személyes találkozóra Szentendrére, ahol egy forró kávé mellett, prémium környezetben ismerkedhet meg az autóval. Az Ön személyes tanácsadója: LIPEY-RÓZSA GÁBOR TEL: 0630 379 0827
20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1996 cm³ |
| Teljesítmény: | 110 kW, 150 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 225 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 6 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Saját tömeg: | 1 962 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!