Keressenek bizalommal a Ford teljes modellpalettájáért! Az ár a készlet erejéig érvényes, illetve a hirdetés nem minősül ajánlattételnek. A képek illetve a felszereltség eltérhetnek a valóságban! Az ár a hirdetésben adott alap szériafelszereltséget tartalmazza. Folyamatosan változó készlet miatt az adott hirdetés nem biztos, hogy már megvan esetleg gyártás rendeléses az autó, pontos információról kérem érdeklődjön a lentebbi elérhetőségeken! A kedvezményes vételár cég és egyéni vállalkozók vagy jogi személyek vásárlása esetén érvényes! Jöjjenek el hozzánk Szentendrére a Ford Kelet és Közép európai központja mellett várunk mindenkit az ország legnagyobb készletével és gyártási allokációjával és egy forró kávé mellett megbeszéljük és kiválasztjuk álmai autóját! Egyedi ajánlatokért és opciókért keressen bizalommal! tájékoztatásért kérem hívjon +36304504699 ________MAGYAR ÁKOS LÁSZLÓ________
ABS (blokkolásgátló), automata klíma, centrálzár, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető ülés, GPS (navigáció), isofix rendszer, kikapcsolható légzsák, könnyűfém felni, oldal légzsák, szervokormány, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 4 500 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1996 cm³ |
| Teljesítmény: | 100 kW, 136 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2025/09 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 225 kg |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 1 962 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!