Balla István 06 30 409 36 98 Hovány, Kecskemét. Eladó a képeken látható Ford Transit Custom 6 személyes gépjármű megkímélt állapotban. Magyarországi, vezérlés cserélve + szervizelve frissen. Áfás, nyílt végű lízing esetén lehet az áfát visszaigényelni. Bármilyen felmerülő kérdéssel kapcsolatban keressen bizalommal!
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, csomag rögzítő, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, manuális klíma, rádiós magnó, szervokormány, színezett üveg, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 239 522 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1995 cm³ |
| Teljesítmény: | 96 kW, 131 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2018/06 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 200 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2026/11 |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 6 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 2 191 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!