Eladó Ford Transit Custom Kombi Limited 2.0 TDCI 170 LE Automata L1H1! Az autót újonnan nálunk vásárolták, kívül-belül korának és futásának megfelelő normál állapotban van, kereskedésünkbe érkezéskor tételes állapotfelmérésen esett át! Gyári garanciája élő 5 év/ 200000 km. Jól felszerelt verzió. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, keresse értékesítő kollégánkat a lent megadott telefonszámok valamelyikén, vagy látogasson el személyesen márkakereskedésünkbe! Várjuk kedves meglévő és új ügyfeleinket teljes körű ügyintézéssel. A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, a változtatás jogát fenntartjuk!
8 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos tükör, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, hátsó oldal légzsák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kétoldali tolóajtó, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sávtartó rendszer, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, tolóajtó, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, vonóhorog, ÁFA visszaigényelhető, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, garanciális, garantált km futás, keveset futott, nem dohányzó, vezetett szervizkönyv.
| Futott kilométer: | 14 760 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1996 cm³ |
| Teljesítmény: | 125 kW, 170 LE |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2025/05 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 3 225 kg |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 980 kg |
| Csomagtartó: | 5 800 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!