Az új Ford Trazsit BEV. - A kategória megteremtője, most rendkívül kedvezményes áron lehet az Öné! Rendkívül magas felszereltség, egy igazi munkatárs elektromos autózási élménnyel, haszonnal! Kedvező finanszírozási lehetőségek, már 30% önerőtől elvihető fix kamatozású lízing konstrukcióval! Felmerülő kérdések esetén kérem bátran keressenek! Aufmuth Attila- az Ön értékesítője! Legyen ez a kitűnő Ford Transit BEV még ma az Öné!
ABS (blokkolásgátló), automata klíma, centrálzár, csomag rögzítő, elektromos ablak, fedélzeti komputer, fűthető tükör, szervokormány, tempomat, utasoldali légzsák, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális.
| Futott kilométer: | 10 000 |
|---|---|
| Motor: | Elektromos |
| Hengerűrtartalom: | |
| Teljesítmény: | 135 kW, 184 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 500 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 2 541 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!