Eladó Ford Transit Van 2.0 TDCi 350 LWB Trend felszereltséggel és 8 sebességes automata váltóval. A megbízható dízelmotor a precíz automata váltóval kiegészülve kényelmes és gazdaságos használatot biztosít. Hosszú tengelytávú kivitel, mely tágas raktérrel rendelkezik. A raktérburkolatnak köszönhetően azonnal munkára fogható! Továbbá tartalmazza a 236 fokban nyíló kétszárnyú hátsó ajtót is, megkönnyítve ezzel a rakodást.A gépjármű többféle felszereltségben, színben és motorizációban rendelhető. Aktuális készlettel kapcsolatban érdeklődjön személyesen kecskeméti szalonunkban, vagy az alábbi telefonszámon. Használt autóját beszámítjuk! Teljes körű ügyintézéssel várjuk kedves ügyfeleinket. A képek illusztrációk. A hirdetési ár nem tartalmaz plusz extra felszereltség árakat! A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, pontos tájékoztatást kérjen személyesen márkakereskedésünkben.Várom hívását: Jancsek Krisztián +36303232899
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), automata klíma, centrálzár, elektromos ablak, elektromos tükör, fűthető tükör, immobiliser, ködlámpa, könnyűfém felni, riasztó, szervokormány, tempomat, tolatóradar, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, nem dohányzó, rendelhető, szervizkönyv, törzskönyv. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), ködlámpa, tolatóradar, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 5 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1995 cm³ |
| Teljesítmény: | 96 kW, 131 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 500 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (8 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 2 270 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!