Balla István 06 30 409 3698 Hovány Kecskemét. Ford Transit L2H2 130LE man 6. Trend felszereltségben. Nálunk vásárolt gépjármű, új vásárlása miatt lett lecserélve. További kérdések kapcsán keressen bizalommal!
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, csomag rögzítő, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, immobiliser, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, manuális klíma, rádiós magnó, szervokormány, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 162 270 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1998 cm³ |
| Teljesítmény: | 96 kW, 131 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2016/08 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 100 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2026/07 |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 2 166 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!