Balla István, Hovány Kecskemét 06 30 409 36 98 Eladó készletünkről ez a korának és futásteljesítményének megfelelő állapotban lévő, keveset futott Tourneo Custom 8 személyes kisbusz. Értékesítéskor friss műszakit és vezérlés cserét fogunk a gépjárművön elvégezni. A családi kiruccanásoktól a mindennapi fuvarokig tökéletes társ. Autóinkat 1 év garanciával, friss szervízzel, és teljes körű ügyintézéssel adjuk át leendő tulajdonosának. Mindenképp érdemes megtekinteni, amennyiben az autó felkeltette érdeklődését, kérem, keressen bizalommal az alábbi elérhetőségeken. Nyitvatartásunk: H-P: 8:00 - 17:00, Sz: 8:00-13:00. A hirdetés tájékoztató jellegű, nem minősül ajánlattételnek!
6 hangszóró, 230V csatlakozó hátul, ABS (blokkolásgátló), állítható hátsó ülések, állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), autótelefon, AUX csatlakozó, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, CD-s autórádió, csomag rögzítő, deréktámasz, digitális műszeregység, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos tükör, elektromos ülésállítás vezetőoldal, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, hátsó oldal légzsák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kétoldali tolóajtó, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, középső légzsák elöl, lemeztető, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, manuális klíma, MP3 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, rádió, rádiós magnó, részecskeszűrő, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatóradar, tolóajtó, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, xenon fényszóró, első tulajdonostól, frissen szervizelt, garantált km futás, keveset futott, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, vezetett szervizkönyv, 30%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 157 644 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1995 cm³ |
| Teljesítmény: | 96 kW, 131 LE |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Állapot: | Megkímélt |
| Évjárat: | 2016/09 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 3 140 kg |
| Finanszírozás: | 30%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2026/03 |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Megkímélt |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 8 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 2 224 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!