Balla István 06 30 409 36 98 Hovány, Kecskemét Ford Ranger 3.0 V6 EcoBlue 240 LE e-AWD A10 gyári garanciával! Bármilyen felmerülő kérdéssel kapcsolatban keressen bizalommal!
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), bőr belső, centrálzár, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, full extra, fűthető tükör, fűthető ülés, GPS (navigáció), HIFI, immobiliser, isofix rendszer, ködlámpa, könnyűfém felni, rádiós magnó, szervokormány, színezett üveg, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, azonnal elvihető, garanciális, nem dohányzó, szervizkönyv, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 140 495 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2998 cm³ |
| Teljesítmény: | 177 kW, 241 LE |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2023/06 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 300 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2027/06 |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Normál |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 486 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!